Jakie paznokcie zrobisz w salonie kosmetycznym?

W branży stylizacji paznokci istnieje wiele metod przedłużania, zdobienia, malowania paznokci. Profesjonalne salony mają je w swoich ofertach. Przeczytaj, a dowiesz się więcej na ten temat.

Mogą to być następujące:

Akryl – znana od lat metoda przedłużania paznokci polegająca na odpowiednim wymieszaniu proporcji między specjalnym płynem, który jest do tego przeznaczony a odpowiednimi pudrami.

Żel – na rynku jest sporo rodzajów tych produktów. Warto zapoznać się z ofertą wybranych firm, marek, które w danej chwili cię interesują i wybrać coś dla siebie.

Manicure hybrydowy – znany już od jakiegoś czasu. Staje się coraz bardziej popularny. Wymaga zastosowania bazy, kolorowego lakieru oraz topu. Potrzebna jest także profesjonalna lampa UV. Dzięki niej utwardzisz produkt w szybkim czasie.

Do przedłużenia paznokci trzeba dobrych produktów i profesjonalnych umiejętności, których można nauczyć się na kursach.Jak widać, istnieje dużo możliwości sprawienia, że twoje paznokcie będą się ładnie prezentować na co dzień. Każdy wybierze coś dla siebie. Metody zdobień także zachęcają do ich spróbowania, nauczenia się. Przypominają dzieła sztuki.