Książki: THRILLERY PSYCHOLOGICZNE 2018

Tylko dla czytelników o mocnych nerwach!

Podobno nie powinno oceniać się książek po okładce, ale koło tych trzech powieści nie da się przejść obojętnie. Warto w nie zainwestować, bo dobre pierwsze wrażenie pozostaje aż do ostatniej strony. Jeśli ktoś jeszcze nie zna tych pozycji książkowych, a poszukuje dreszczyku emocji na zbliżające się dni, jak najbardziej powinien się z nimi zapoznać.

Na skraju załamania – jest to książka autorstwa B. A. Paris, którą czytelnicy pokochali za jej pierwszą powieść „Za zamkniętymi drzwiami”. Autorka od początku utrzymuje pełną napięcia atmosferę. Bohaterką książki jest Cass Anderson, która nie zatrzymała się w lesie, by pomóc nieznajomej kobiecie. Kolejnego dnia w wiadomościach dowiaduje się, że owa kobieta nie żyje. Od tej chwili Cass dostaje niepokojące telefony, rzeczy okazują się leżeć tam, gdzie nie leżały, a własny mąż jej nie wierzy. Książka pokazuje, jak mocno na człowieka mogą wpłynąć wyrzuty sumienia i do czego można być zdolnym będąc na skraju załamania.

Zanim pozwolę Ci wejść – w tej książce autorki Jenny Blackhurst poznajemy trzy przyjaciółki: Karen, Beę i Eleanor. Karen jest psychologiem i pewnego dnia do jej gabinetu przychodzi Jessica Hamilton, która mówi „Nie naprawi mnie pani”. Dziewczyna nie chce pomocy, a wszystkie opowieści padające z jej ust brzmią niepokojąco znajomo dla Karen. Krótkie rozdziały sprawiają, że książkę czyta się w ekspresowym tempie, a kolejne intrygi nie pozwalają czytelnikowi odłożyć powieści choćby na moment.

Ta dziewczyna – Michelle Frances w tej książce pokazuje miłość dwóch kobiet do jednego mężczyzny, Daniela. Jego matka, Laura, rozpieszcza swojego syna i chce dla niego jak najlepiej. W życiu Daniela pojawia się dziewczyna, agentka nieruchomości Cherry, która zmienia jego życie. Czy te dwie kobiety równie ważne dla Daniela dadzą sobie szansę? Która miłość okaże się silniejsza? I kim tak naprawdę jest Cherry?