PAPITEST: Najlepsze kosmetyki ze śluzem ślimaka

Kosmetyki ze śluzem ślimaka stały się w ostatnim czasie bardzo popularne. Wiele znanych i cenionych marek wprowadza do swojej oferty produkty z tą substancją. Uważa się, że śluz ze ślimaka może być pomocny w pozbyciu się zmarszczek oraz w walce z trądzikiem. Dodatkowo charakteryzuje się działaniem nawilżającym i ujędrniającym. Na rynku kosmetycznym pojawia się coraz więcej produktów ze śluzem ślimaka. Jak jednak wybrać ten najbardziej odpowiedni?

Kosmetyki ze śluzem ślimaka – co wybrać?

Kosmetyków, w których znajdziemy wydzielinę ślimaka jest sporo. Możemy wybierać spośród: kremów, balsamów, serum czy kremów do rąk. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup produktu, warto sprawdzić czy będzie on odpowiedni dla naszego typu skóry.

  • Serum do twarzy ze śluzem ślimaka – charakteryzuje się działaniem silnie nawilżającym i regenerującym. Redukuje zmiany trądzikowe i zapobiega ich powstawaniu.
  • Krem do twarzy ze śluzem ślimaka – poprawia sprężystość skóry, napina ją i znacznie spłyca zmarszczki.
  • Balsam do ciała ze śluzem ślimaka – to propozycja dla każdego typu skóry. Produkt poprawia jej jędrność i koloryt oraz maksymalnie nawilża. Skóra jest aksamitna już po pierwszym użyciu.
  • Krem do rąk ze śluzem ślimaka – szczególnie polecany osobom z suchymi i popękanymi dłońmi. Przy regularnym stosowaniu skóra odzyskuje odpowiedni poziom nawilżenia, jest delikatna i sprężysta.

Kosmetyki z wydzieliną ślimaka to bardzo ciekawa propozycja dla każdego typu skóry, wystarczy wybrać odpowiedni dla siebie produkt.