TOP gadżety – sierpień 2018

Każdy z nas lubi fajne gadżety. Ich producenci bardzo dbają o to, by każdy znalazł coś, co będzie mu najbardziej odpowiadało i każdego miesiąca zaskakują nas nowymi pomysłami. Oto lista TOP gadżetów z sierpnia 2018. Sprawdź, czy znajdziesz coś dla siebie.

Najlepsze gadżety – sierpień 2018

5. Naklejka z własnym zdjęciem na lodówkę – to świetna propozycja dla osób, które lubią siebie i lubią na siebie patrzeć. Czy może być coś lepszego niż widok swojej podobizny, gdy sięgamy rano do lodówki po mleko do porannej kawy? Chyba nie.

4. Elektryczny otwieracz do konserw – ciekawy gadżet dla pań domu. W końcu pewnie każda z was miała kiedyś problem z urwaną zawleczką od puszki. Trzeba się wtedy męczyć z nożem i o skaleczenie nie trudno. Elektryczny otwieracz rozwiąże problem i zaoszczędzi czas.

3. Kolorowa nakładka na prysznic – to pomysł na doładowanie się energią po ciężkim dniu. Kolorowe diody doładują twoje akumulatory na cały wieczór. Możesz wybrać swój ulubiony kolor lub stworzyć iście dyskotekowy, prysznicowy klimat.

2. Magic bean – to fasolka z niespodzianką. W cieszącym oko słoiczku umieszczono male ziarenko, jeżeli będziesz je odpowiednio pielęgnować, wyrośnie z niego roślinka z wiadomością, np ” kocham cię”.

1. Bezdymna popielniczka – świetna propozycja nie tylko dla palaczy, ale również dla tych, których często odwiedzają palący goście. Została zaprojektowana tak, by można było umieścić w niej papierosa, a dym nie będzie wydostawał się na zewnątrz.