Kiedy kolejne tournée Dawida Podsiadło?

Dotychczas każda trasa koncertowa, której gwiazdą był Dawid Podsiadło, okazała się głośnym sukcesem. Jednak po wydaniu kolejnego oficjalnego albumu, fani oczekują, że artysta ponownie wyruszy w kraj. Na szczęście piosenkarz przygotował krótkie tournée na jesień obecnego roku.

Zapowiadane koncerty Dawida Podsiadło

Od października do grudnia wystąpi w pięciu lokalizacjach. Na koncerty wybrano miasta centralne największych aglomeracji – od Warszawy po Katowice. Najciekawszy koncert szykuje się w Krakowie. Występy piosenkarza cenione są za autentyczny styl i dużo żywiołowych wstawek. Słynie z tego, że między poszczególnymi piosenkami lubi porozmawiać i pożartować z publicznością. Dawid Podsiadło oczywiście będzie koncentrował się na świeżych utworach z poprzedniego albumu, jednak z pewnością nie zapomni o kilku niezapomnianych piosenkach z wcześniejszych płyt.

Jeśli cenicie muzykę tego artysty, powinniście szybko zatroszczyć się o wejściówki. Podczas wcześniejszych tras koncertowych nieraz bilety zostały ekspresowo wyprzedane. Kto jeszcze nie miał okazji, musi poznać ten wybitny talent wokalny na żywo.