Prezent na imieniny dla faceta – Jurek świętuje!

Prawdziwy mężczyzna z klasą powinien otaczać się stylowymi gadżetami. Różnego typu akcesoria mają walory estetyczne, praktyczne i wpływają na wizerunek. Mało tego, to właśnie detale czynią dżentelmena. Twój ukochany Jurek absolutnie należy do grona elegantów i nie jest mu obojętne, co nosi na sobie i ze sobą. Dlatego coś nam podpowiada, że właśnie w tę stronę warto pójść, wybierając upominek. Imię – portfel skórzany to świetny prezent na imieniny dla faceta. Praktyczny, elegancki i personalizowany gadżet pasuje do Twojego partnera i na pewno bardzo mu się spodoba. Warto tutaj podkreślić, że w sklepie MyGiftDNA znajdziesz wiele skórzanych portfeli z niepowtarzalnymi grawerami.

Z tego Jurka to prawdziwy skarb! Jeśli chodzi o domowe obowiązki, radzi sobie świetnie w każdej dziedzinie, ale jak zacznie gotować, to dopiero się dzieje. Nigdy nie jadłaś nic lepszego od jego dań. A jeszcze ciągle rozpieszcza Cię nowymi potrawami, przygotowuje romantyczne kolacje, a od czasu do czasu upiecze nawet ciasteczka. Tak się szczęśliwie składa, że mamy prezent na imieniny dla faceta, który ma wielki kulinarny talent. Król kuchni – fartuch kuchenny pokazuje, kto ma absolutną władzę, jeśli chodzi o gotowanie. Twój Jureczek będzie miał fajny gadżet i motywację do podejmowania kolejnych kulinarnych wyzwań. A po inne fartuchy kuchenne zgłoś się do MyGiftDNA!

Kolejny upominek dla eleganckiego Pana, który lubi w wolnej chwili upić łyk wspaniałej whisky. Wtedy człowiek czuje się tak, jakby na moment ciepłe promienie słońca przebiegły po twarzy, nawet gdy na zewnątrz pochmurno i leje. Aby to osiągnąć, oprócz dobrego trunku potrzebne będzie również odpowiednie szkło. Zdaje się, że mamy coś idealnego. Liquid Sunshine – szklanka do whisky to bardzo dobry prezent na imieniny dla faceta, który uwielbia posiedzieć sobie kilka chwil w spokoju, sącząc ulubiony trunek. Od teraz Twój Jurek będzie czerpał jeszcze więcej przyjemności z wieczornego relaksu. Pamiętaj – szklanek do whisky mamy mnóstwo. Daj się zaskoczyć oryginalnymi wzorami!

Jeśli chcesz stworzyć naprawdę wyjątkowy prezent dla niego, trzeba będzie błysnąć kreatywnością. Najpierw łatwiejsze zadanie – wybierasz zdjęcie Twojego Jurka, na którym wygląda jak milion dolarów. Potem piszesz krótki artykuł o tym, dlaczego to właśnie on jest najlepszym facetem na świecie. Potem sprawę przejmują prezentowi czarodzieje z MyGiftDNA i dzięki odrobinie graficznej magii powstaje prezent, którego Twój ukochany nigdy by się nie spodziewał. Najlepszy facet pod słońcem – okładka gazety sprawi mu wielką radość i z wypiekami na twarzy będzie czytał, co takiego o nim napisali. Przy okazji będziecie mieli fajną dekorację do mieszkania. Zachęcamy też do wizyty w MyGiftDNA i obejrzenia wszystkich okładek.

Twój mąż Jurek najbardziej lubi w wolnym czasie wyruszać na dalekie wyprawy? Długie spacery to praktycznie codzienność, a ponadto kocha podróżowanie oraz wypoczynek na świeżym powietrzu? Zabiera Cię na różne wycieczki samochodem? W takim wypadku mamy super gadżet, który przyda się podczas różnego rodzaju wypraw. Najlepszy mąż – kubek termiczny to pomysłowy i praktyczny prezent na imieniny dla faceta. Nie ma to jak łyk ciepłej herbaty albo kawy podczas długiej podróży. Nie wspominając nawet o wielogodzinnym grzybobraniu albo porannej wyprawie na ryby. No i zawsze zrobi mu się miło na myśl o tym, że jest dla Ciebie po prostu najlepszy. Pamiętaj, że w MyGiftDNA jest wiele oryginalnych kubków termicznych.

Sama przyznaj, że jest w czym wybierać. Ale możliwe, że wśród powyższych propozycji nie ma tej idealnej. Dlatego pora na kolejny etap – kategorię z prezentami na imieniny w MyGiftDNA.