Fotogadżety firmy Fotoprint

Zdjęcia to wspaniała pamiątka wyjątkowych chwil z życia. Kiedy się je wywoła, albo wydrukuje na jakimś przedmiocie codziennego użytku sprawią one jeszcze więcej radości i wywołają więcej wspomnień. Fotografie w różnej formie to również świetny pomysł na prezent m.in. na zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Firma FotoPrint posiada bogatą ofertę usług fotograficznych taki jak np. klasyczne wywoływanie zdjęć, robienie odbitek, czy gadżetów ze zdjęciami m.in. kubków i koszulek.

Wywoływanie zdjęć

Główną usługa proponowaną przez firmę FotoPrint jest wywoływanie zdjęć w dowolnym formacie. Nie trzeba wychodzić z domu i stać w kolejce w zakładzie fotograficznym, wszystko można załatwić przez Internet. Wystarczy jedynie wybrać zdjęcia, które chcemy wywołać, następnie trzeba zdecydować się na rodzaj papieru, tak jak w stacjonarnych punktach fotograficznych dostępny jest matowy, albo błyszczący, oraz rozmiar. Zamówienie zostanie zrealizowane w bardzo atrakcyjnych cenach, zależnych od ilości fotografii.

Odbitki w rozmiarze 10×15 cm

Na stronie FotoPrint z łatwością można zrealizować zamówienie na dowolną liczbą odbitek w najbardziej popularnym rozmiarze 10×15 cm. Ten format najczęściej mieści się w większości albumów fotograficznych i w ramkach, dlatego amatorzy fotografii często po niego sięgają. Dodatkowo można zdecydować się na papier błyszczący, lub matowy, oraz papier Standard, lub trochę droższy Premier. Sprawdź odbitki 10×15 w ofercie FotoPrint.

Kubek ze zdjęciem

Kolejną ciekawą propozycją dostępną w ofercie firmy FotoPrint jest unikalny kubek ze zdjęciem. Jest to świetny pomysł na prezent. Można zdecydować się na kubki o różnej pojemności, filiżanki, kufle, kubki z kolorowym wnętrzem, z uchem zwierzęta, czy magiczne kubki, które zmieniają kolor pod wpływem temperatury. Do ozdoby można wykorzystać każde zdjęcie, a proces projektowania jest bardzo prosty i szybki.

Koszulki ze zdjęciem

Firma FotoPrint proponuje też koszulki z nadrukowaną wybraną fotografią. Jest to bardzo praktyczny i uniwersalny prezent. Na stronie Internetowej można wybrać rozmiar i kolor koszulki ze zdjęciem, oraz zaprojektować grafikę, którą T-shirt będzie ozdobiony. Może to być zarówno jakiś szczególny napis, obrazek, czy fotografia np. ukochanej osoby, Wszystko zależy od potrzeb i wyobraźni klienta. Do wyboru są koszulki bawełniane, albo satynowe.