Przelew z wymianą walut w 10 minut z Rkantor

Czasy okienkowych transakcji powoli odchodzą w zapomnienie. Możliwość płatności online powoduje, że oszczędza się mnóstwo czasu, a często również pieniędzy. Trend ten dotyczy nie tylko płatności i przelewów bankowych, ale również w coraz większej mierze rynku walutowego. Do niedawna kantory internetowe oferowały niezłe ceny (w porównaniu z kursami bankowymi) i długi czas oczekiwania. Sytuacja diametralnie się jednak zmieniła.

Czas to pieniądz

Zgodnie z tą zasadą wymiana walut online powinna odbywać się sprawnie i szybko. Przecież płacąc za produkt czy usługę nie chcemy, a często nawet nie możemy czekać dwa dni na zaksięgowanie wpłaty. Wymiana waluty często nie będzie ostatnim ogniwem transakcji między kontrahentem, a firmą. Mając to na uwadze kantor internetowy Rkantor.com oferuje najszybszą wymianę w Polsce. Potwierdza to ostatni ranking z 2018 roku przeprowadzony przez „Forbes”. Zgodnie z nim wspomniany kantor oferuje transakcje w czasie niższym niż 10 minut co czyni go nr 1 wśród konkurencji. Na dalszych pozycjach uplasowały się takie firmy jak Trejdoo, Walutomat czy Internetowy kantor.pl.

Rkantor – gwarancja sprawdzonej marki

Chociaż sama nazwa może nie mówić wiele, wystarczy wspomnieć, że właścicielem Rkantor.com jest Raiffeisen Solutions Sp. z o.o., czyli spółka-córka banku Raiffeisen Polbank, którego logo widnieje na stronie internetowej kantoru. Świadomość podlegania Komisji Nadzoru Finansowego i status krajowej instytucji płatniczej budzi poczucie bezpieczeństwa w użytkownikach.

Co ciekawe, Rkantor jest pierwszym kantorem internetowym z kapitałem bankowym, który nie wymaga posiadania konta w tym banku. Może być zatem stosowany przez osoby posiadające konta za granicą czy w innych krajowych bankach.

Kursy walut i oferta

Koniec końców, jak szybko byśmy nie dokonali przelewu, wszystko rozbija się o pieniądze. Aktualne, wyjątkowo korzystne kursy euro, można sprawdzić na stronie kantoru https://www.rkantor.com/kurs-euro/.

Oferta firmy posiada kilka ciekawych opcji:

  • przelew natychmiastowy bez prowizji, dostępny w dni robocze pomiędzy 8 a 22;
  • wymiana z odroczoną wpłatą – pieniądze powinny zostać wpłacone w ciągu 2 dni roboczych;
  • wymiana na giełdzie walutowej z wyjątkowo niską prowizją 0,08%

Szukając sprawdzonego, bezpiecznego, taniego i szybkiego rozwiązania na pewno nie raz natkniesz się na ten produkt.