Smartfony galaxy. Co warto o nich wiedzieć?

Samsung ma sporo modeli z serii Galaxy. Można mówić o nich tak długo i dużo, że powstałaby z tego książka. Skupmy się jednak na trzech modelach i sprawdźmy, co warto o nich wiedzieć.

Galaxy Note9 został wyposażony w aparat o podwójnej przysłonie, który wykona dobrej jakości zdjęcia zarówno w dzień, jak i w nocy. Nie bez znaczenia jest tu również to, że producent zadbał o opcję wykrywania mrugnięć i nieostrości. Z kolei rysik S Pen umożliwia  sterowanie bez dotykania telefonu. Wystarczy nacisnąć przycisk, by zarządzać aparatem, prezentacjami i aplikacjami. Dzięki cienkiej końcówce i dokładnie 4096 poziomom nacisku rysowanie, robienie notatek i wysyłanie wiadomości jest tak naturalne, jak przy korzystaniu ze zwykłego długopisu. Poza tym zastosowany w Galaxy Note9 wodno-karbonowy system chłodzenia zapewnia użytkownikowi wysoką wydajność urządzenia podczas grania w gry. Jak to się odbywa? Procesor jest chroniony przed przegrzaniem się i tym samym ogranicza potencjalne opóźnienia. Dodatkowo wbudowany w urządzenie i oparty na sztucznej inteligencji regulator wydajności pilnuje, aby cała gra przebiegała gładko, i zapobiega występowaniu wszelkich spowolnień. Takie rozwiązania bez wątpienia ucieszą każdego entuzjastę rozrywki tego rodzaju.

Z kolei Galaxy A7 ma ergonomiczny design i inteligentny, boczny skaner linii papilarnych, więc trzymanie i używanie telefonu jest wygodne. Natomiast wykonany ze szkła 2.5D klasy premium tył urządzenia jest nie tylko wytrzymały, ale również robi bardzo dobre wrażenie. Producent zadbał też o obecność opcji App Pair, która pozwala połączyć i uruchomić dwie aplikacje w tym samym czasie na podzielonym ekranie, dzięki czemu nawet będąc w drodze, z łatwością zrealizujemy kilka zadań naraz. Można oglądać w streamingu ulubione wideo i pisać wiadomość bez konieczności minimalizowania ekranu. I to jeszcze nie wszystko, ponieważ Galaxy A7 posiada również funkcję Always on Display, dzięki której wystarczy rzut oka, żebyśmy mogli sprawdzić najważniejsze informacje, takie jak data, alerty pogodowe, godzina czy nadchodzące powiadomienia. Do tego model ten oferuje też aplikację Samsung Health, która śledzi naszą aktywność, nawyki żywieniowe i sen, gromadząc dane w jednym miejscu, żebyśmy mieli do nich wygodny i szybki dostęp.

Kolejny smartfon wart uwagi to Galaxy J6+. Charakteryzuje go smukłe wzornictwo o zaokrąglonych krawędziach, które sprawia, że telefon bardzo dobrze leży w dłoni. Urządzenie posiada także błyszczące wykończenie i dostępne jest w kilku kolorach, w tym różowym, złotym i czarnym. Do tego model ten wyposażono w 6-calowy wyświetlacz Infinity, który pozwala na wykonywanie kilku czynności naraz, np. na granie, pisanie wiadomości i przeglądanie Internetu. Na uwagę zasługuje tu również brzmienie.  Zastosowane przez producenta rozwiązanie Dolby Atmos generuje i odtwarza wielokanałowe ścieżki dźwiękowe, a tym samym zapewnia wciągające wrażenia, takie jak podczas korzystania z zestawu kina domowego.

Recommended Articles

Dodaj komentarz