Odzyskiwanie danych z macierzy Raid

Odzyskiwanie danych to złożony proces, który polega na odzyskaniu na pozór utraconych danych z nośników, na których były wcześniej zapisane. Często dane te zostają usunięte przez pomyłkę lub też znikają w przypadku sformatowania danego urządzenia. Ich strata może być bolesna, zwłaszcza jeśli są to prywatne zapiski, zdjęcia lub materiały powiązane z pracą. Często, aby odzyskać dane, ma się tylko jedno podejście. To właśnie dlatego warto pamiętać o tym, aby sprzęt oddać w zaufane ręce i tym samym mieć pewność, iż faktycznie wszystko zostanie odzyskane wedle oczekiwań. 

Z całą pewnością na samym początku warto zastanowić się nad tym, gdzie oddać sprzęt, aby faktycznie udało się odzyskać wszystkie pliki lub przynajmniej ich większość. Na tym etapie często pojawia się pytanie o to, czy powinien być to salon komputerowy, czy może specjalistyczne laboratorium. Na pewno, jeśli chodzi o odzyskiwanie danych z macierzy Raid w Warszawie, polecanym miejscem będzie specjalistyczne laboratorium All Data Recovery, które mieści się właśnie na terenie stolicy. Bardzo fajną usługą jest także to, że laboratorium oferuje bezpłatną wycenę naprawy sprzętu i ogólną ocenę tego, jak wiele uda się z niego odzyskać. Pozwoli to zaoszczędzić, jeśli faktycznie okaże się, że danych nie da się odzyskać w żaden sposób. 

Jakie usługi są oferowane przez All Data Recovery?

Lista jest naprawdę długa! Specjaliści zajmują się przede wszystkim przywracaniem pamięci z pendrive, dysków zewnętrznych, czy kart pamięci. Naturalnie także ze wspomnianych już macierzy Raid różnych typów. Wyszkoleni pracownicy potrafią odzyskać dane w przypadku ich nieumyślnego skasowania, sformatowania, uszkodzenia urządzenia nawet w sposób fizyczny i w dodatku zapewniają aż 90% skuteczności! Jest to bardzo wysokie prawdopodobieństwo w porównaniu do innych laboratoriów. Laboratorium, w którym pracują, jest w pełni sterylne i pozwala na odzyskiwanie danych w cichych oraz sterylnych warunkach, dzięki czemu ma to wysokie szanse na powodzenie.

Recommended Articles

Dodaj komentarz