Nie da się ukryć, że każdej kobiecie zależy na atrakcyjnym wyglądzie. Nie wszystkie przedstawicielki płci pięknej mogą jednak cieszyć się promienną, pozbawioną niedoskonałości cerą. Oczywiście kluczowa jest pielęgnacja, ale dla własnego komfortu warto zainwestować również w kosmetyki upiększające. Na szczęście znajdziemy już produkty, które zatuszują nawet intensywne przebarwienia i stany zapalne, a przy tym będą bezpieczne dla skóry.

Jakich podkłady są dobre dla cer wrażliwych i trądzikowych?

Posiadaczki cer wrażliwych, z rumieniem muszą być równie ostrożne w doborze kosmetyków jak kobiety z cerą trądzikową. Te pierwsze muszą uważać, aby podkład ich nie podrażnił, a te drugie by nie zapchał porów. Przedstawicielkom płci pięknej zależy najbardziej na ukryciu zaczerwień oraz stanów zapalnych. Dlatego też warto byłoby sięgnąć po podkład La Roche Posay Toleriane Teint, który jest dopasowany do potrzeb nawet najbardziej wymagającej skóry. Kosmetyk posiada wysoki stopień krycia i dostępny jest w kilku odcieniach, dlatego każda kobieta znajdzie odpowiedni dla siebie. Formuła podkładu jest lekka, dlatego stosując go, nie trzeba obawiać się zapchania porów. Należy przy tym zaznaczyć, że bardzo wiele drogeryjnych podkładów posiada ciężką, treściwą konsystencję. Owszem, kryją one niedoskonałości, ale długofalowo pogarszają stan skóry. Stosując kosmetyk firmy La Roche Posay nie musimy się tego obawiać. Ponadto, podkład ten jest hypoalergiczny, dlatego nie powoduje niepożądanych reakcji skórnych. Znajdziemy w nim filtr, który ochroni skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego.

Jak wykonać makijaż, aby wyglądał perfekcyjnie przez cały dzień?

Każda przedstawicielka płci pięknej musi pamiętać o tym jak niezmiernie ważna jest właściwa aplikacja kosmetyku upiększającego. Jak już zostało wspomniane, podkład Toleriane Teint posiada niezwykle dobry stopień krycia, dlatego może okazać się niezbędnikiem dla każdej kobiety borykającej się z przebarwieniami oraz trądzikiem. Podkład należy nakładać na dobrze oczyszczoną skórę. Można nałożyć na twarz również delikatny krem nawilżający. Kosmetyk kryjący należy aplikować na twarz przy pomocy opuszków palców albo specjalnego pędzla. Róbmy tak jak jest nam wygodniej. Jeżeli mamy do ukrycia naprawdę sporą ilość niedoskonałości oraz przebarwień, użyjmy nieco większej ilości kosmetyku. Jak już zaznaczono wcześniej, produkt posiada naprawdę silne krycie, dlatego nie musimy obawiać się, że jakiekolwiek stany zapalne będą widoczne. Podkład cechuje wyjątkowo duża trwałość. Dlatego też będzie prezentował się na naszej skórze nienagannie przez cały dzień.