ROBYG – opis inwestycji w Warszawie

Warszawa to bez wątpienia jedna z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji do pracy, życia i rozrywki. Mieszkańcy szukają nieruchomości, które pozwolą korzystać z uroków stolicy, jak i odpocząć po ciężkim dniu pracy. Dużym zainteresowaniem cieszą się lokale oddalone od ścisłego centrum, ale jednocześnie z dobrym połączeniem komunikacyjnym. Deweloperem, który buduje nowe osiedla w Warszawie jest m.in. Robyg.

ROBYG to deweloper, który od 2000 roku buduje domy, apartamenty i mieszkania w największych polskich miastach, głównie w Warszawie, Gdańsku i we Wrocławiu. Inwestycje wyróżniają się wysokim standardem przy jednocześnie przystępnej cenie. Wszystkie projekty budowane są z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań. Obecnie najwięcej realizacji powstaje w Warszawie, zarówno w centrum, jak i na obrzeżach miasta. W aktualnym portfolio deweloper ma kilkanaście osiedli, na których oferuje mieszkania w wysokim standardzie. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych inwestycji w stolicy.

Mój Ursus

Inwestycja Mój Ursus to kilkanaście budynków, powstających w 4 etapach. To kompleksowe osiedle  apartamentowców wielorodzinnych, zlokalizowanych w dogodnej i atrakcyjnej lokalizacji. Dzielnica Ursus położona jest zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum miasta. Dojazd do Śródmieścia zajmuje ok. 15 minut. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się kolejka SKM oraz obwodnica. Mój Ursus to kompleksowe osiedle z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą, sklepami, ofertą edukacyjną i zdrowotną. W budynkach zastosowano technologię Smart House, która pozwala na oszczędność i zwiększa komfort użytkowania mieszkania. Wewnątrz znajdziemy szereg rozwiązań energooszczędnych, jak np. oświetlenie ledowe czy instalacje fotowoltaiczne.

Modern City

Osiedle Modern City na Bemowie to kompleks 5 budynków, z czego na obecnym etapie powstaje 3. Całość to nowoczesne osiedle z 4-piętrowymi apartamentowcami. Inwestycja jest bardzo atrakcyjnie zlokalizowana, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie: ofertę rekreacyjną, rozrywkowo-kulturalną i gastronomiczną. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, ponieważ w okolicy znajdują się parki i tereny zielone. Niewątpliwą zaletą lokalizacji jest planowana budowa stacji II linii metra, a także dobre połączenie z trasą S8. Projekt budynku jest bardzo nowoczesny, spełniający światowe standardy zarówno pod względem użytkowania, komfortu, funkcjonalności, jak i energooszczędności.

Praga Deco

Najnowsza inwestycja dewelopera składa się z 4-piętrowych budynków. To projekt zlokalizowany na Pradze-Południe, dynamicznie rozwijającej się dzielnicy. Efektowna architektura i komfortowe, przestronne mieszkania to niewątpliwa zaleta osiedla. Cały projekt łączy elegancję, nowoczesność i energooszczędność. Wysoki standard wykończenia, monitoring, tereny zielone z placem zabaw dla dzieci – gwarantują komfort mieszkania, a dobre połączenie z centrum miasta pozwala na skorzystanie z jego oferty o każdej porze dnia i nocy.

Recommended Articles

Dodaj komentarz