W jaki sposób wnioskować o pożyczkę przez Internet?

Pożyczki przez Internet są coraz bardziej popularne. Jednak dla osoby, która potrzebuje dodatkowych pieniędzy, ale jeszcze nigdy nie brała pożyczki w ten sposób, cały proces może wydawać się zawiły. Jak znaleźć najtańsze pożyczki online? Którą z nich wybrać? Co trzeba zrobić dalej? Czy brak konsultanta dużo utrudnia?

Ranking pożyczek internetowych wiele Ci ułatwi

Na szczęście nie trzeba wertować dziesiątek stron z ofertami, aby znaleźć tę właściwą. Z pomocą przychodzi ranking pożyczek internetowych. Pozwala on szybko zapoznać się z wieloma ofertami i sam szereguje je w kolejności od najbardziej opłacalnych do najdroższych.

Na początek najważniejsze: czym jest taki ranking? Ranking pożyczek internetowych to specjalna strona, na której zebrane są aktualne oferty pożyczek z wielu miejsc, zarówno firm, jak i banków.

Porównywarka pożyczek online – znajdź najlepszą ofertę

Kolejnym pomocnym narzędziem jest porównywarka szybkich pożyczek. Jak z niej skorzystać? Wystarczy wprowadzić dane dotyczące potrzebnej kwoty – jej wysokość i okres spłaty zobowiązania – a ranking sam wyświetli Ci oferty w kolejności od najbardziej do najmniej rekomendowanej. Będziesz mógł zapoznać się z wysokością kosztów pożyczki i RRSO oraz zobaczysz, jak wysokie raty musiałbyś spłacać, gdybyś zdecydował się na tę ofertę. W ten sposób wybierzesz najlepszą ofertę.

Dodatkowo jeśli klikniesz w „szczegóły”, zobaczysz dodatkowe informacje o ofercie: kto może z niej skorzystać, jakie warunki są Ci stawiane oraz jakie są zalety i wady danej oferty. Warto to przeczytać, żeby uniknąć sytuacji, gdy odmówią Ci pożyczki, bo nie spełniasz jakiegoś warunku.

Jeśli chcesz pożyczyć niewielką kwotę i będziesz w stanie spłacić ją w całości już za kilka tygodni, odpowiednia będzie dla Ciebie porównywarka chwilówek online. Porównywarka chwilówek działa podobnie do rankingu pożyczek ratalnych: wprowadzasz kwotę, której potrzebujesz oraz liczbę dni, na którą chcesz pożyczyć pieniądze. Porównywarka wyświetla Ci dostępne oferty.

Porównywarki chwilówek również podają szczegóły oferty. Z nimi także warto się zapoznać.

Mam wybraną ofertę, co dalej?

Kiedy wybierzesz odpowiednią ofertę, kliknij w przycisk „złóż wniosek”. Zostaniesz przeniesiony na stronę wybranej firmy pożyczkowej. Tam poproszą Cię albo o wypełnienie formularza, albo o zalogowanie się lub założenie konta – wtedy formularz wypełnisz w następnym kroku.

Jeśli formularz zostanie rozpatrzony pozytywnie, dostaniesz pożyczkę. Możliwe, że najpierw będzie chciał porozmawiać z Tobą konsultant, dlatego upewnij się, że masz przy sobie naładowany telefon.

Recommended Articles

Dodaj komentarz