Kolacja we dwoje – czym zaskoczyć?

Zbliża się rocznica poznania lub związku? Może urodziny ukochanej osoby? A może tak bez okazji chcesz zabrać partnera/kę na randkę ? Jeszcze dużo możliwości, ale my podpowiadamy co przygotować, aby zaskoczyć swoją miłość. Romantyczna kolacja! Gdzie? Oczywiście w romantycznym miejscu. Plaża jest do tego idealna, ale jeśli nie jest możliwa, to każde inne miejsce z pięknym widokiem się nada!

Jak zorganizować romantyczny nastrój we dwoje?

No dobrze, ale co dalej? Proponujemy piknik. Czyli niezbędny będzie koc, na którym usiądziecie i może jeszcze jeden którym się przykryjecie, jeśli zrobi się chłodno. Żeby było romantycznie, nie może zabraknąć świeczek. One naprawdę tworzą świetny nastrój. Kwiaty tez są cudowną dekoracją. Proponujemy także cichą muzykę w tle. Takie przygotowane miejsce powinno się spodobać partnerowi.

Skoro kolacja, to przydałoby się coś do jedzenia. Co – to już zależy od Ciebie co lubicie. Może być spaghetti bolognese, pizza, kanapeczki, przekąski, owoce… Do tego więc potrzebne są talerze, sztućce. Coś do picia? Oczywiście! Wino jest najlepszą opcją, jednak zastanów się czy pasuje do jedzenia. Rozpatrz czy nie lepiej wino zostawić na później, a do jedzenia podać wodę, sok lub piwo. Po jedzeniu pomocne będą chusteczki nawilżane, aby przetrzeć dłonie.

Oczaruj ją/jego wdziękiem i romantyzmem, a na pewno wieczór będzie bardzo udany!